Efektywne zarządzanie procesami
w podmiotach zarządzających nieruchomościami

Opinie Klientów
Komunikat
W związku z uruchomieniem narzędzia służącego do odzyskiwania hasła prosimy wszystkich użytkowników o uzupełnienie adresu email w swoim profilu.

Opcje profilu dostępne są w prawym górnym rogu po zalogowaniu i kliknięciu w imię i nazwisko użytkownika.
Strefa Klienta

ROZWIĄZANIE

Jako podmiot zajmujący się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami, potrzebujecie Państwo skutecznego, a zarazem prostego rozwiązania do planowania i monitorowania kluczowych, powtarzalnych procesów dziejących się w Waszej organizacji. Rozwiązania dopasowanego do Państwa konkretnych potrzeb i uwarunkowań.

Rozwiązaniem takim jest oprogramowanie ActisPRO. Automatyzuje ono i poprawia efektywność obsługi masowych usług serwisowych zgłaszanych przez mieszkańców, usług utrzymaniowych czy wymiany urządzeń (wodomierze, ciepłomierze itp.), które następnie zlecane są pracownikom technicznym lub podwykonawcom.

ActisPRO jest tanim narzędziem z obszaru inteligentnych technologii, łatwym i intuicyjnym w obsłudze, wprowadzającym zarządzanie zasobami mieszkaniowymi w XXI wiek. Zapewnia oszczędność czasu i obniżenie kosztów na każdym etapie pracy. Umożliwia zdalny nadzór i podgląd zleconych prac, bezpiecznie i bez konieczności bezpośrednich kontaktów z mieszkańcami i wykonawcami. Pozwala zwiększyć bezpieczeństwo danych osobowych mieszkańców, pracowników oraz podwykonawców, zgodnie z aktualnymi wymogami RODO.

Jak to działa?

Pracownik/koordynator przyjmuje telefoniczne zgłoszenia od mieszkańców. W Panelu Administratora wprowadza szczegóły zgłoszenia i automatycznie zleca ich obsługę Wykonawcom (konserwatorzy i zewnętrzne firmy podwykonawcze) oraz monitoruje stan ich realizacji w czasie rzeczywistym.

Wykonawcy otrzymują bezpośrednie powiadomienia o nowym zgłoszeniu na urządzenia mobilne (smartfony) i wprowadzają aktualne dane o stanie i zakresie jego obsługi. Po wykonanej pracy automatycznie generują protokoły z serwisów i przeglądów, dokumenty rozliczające wykonaną usługę oraz zdjęcia potwierdzające jakość wykonania.

Korzyści

efektywne zarządzanie pracą personelu technicznego i podwykonawców
(optymalizacja czasu pracy, eliminacja zbędnych czynności i papierowych dokumentów, podgląd on-line zaawansowania zleconych prac)
usystematyzowane dane dostępne w jednym miejscu
obniżenie kosztów
zwiększenie bezpieczeństwa danych osobowych klientów i pracowników (RODO)
przyspieszenie komunikacji z firmami wykonawczymi
dostęp do historii danych on-line 24/7
dostęp z każdego miejsca (serwer chmurowy)

Moduły dodatkowe

ActisMONTAŻE

Moduł służący do zarządzania i realizacji wymian urządzeń pomiarowych takich jak wodomierze, ciepłomierze, podzielniki kosztów ogrzewania.

ActisKOMINY

Asystent okresowych przeglądów kominiarskich wraz z archiwizacją uzyskanych danych.

ActisGAZ

Asystent okresowych przeglądów gazowych wraz z archiwizacją uzyskanych danych.

ActisODCZYTY

Moduł usprawniający dokonanie odczytów liczników manualnych i przetwarzanie uzyskanych danych.

O Nas

ActisPRO to inteligentne rozwiązanie, które stworzone zostało w 2018 roku, na bazie wieloletnich doświadczeń członków zespołu zdobytych w branży spółdzielczej, wodociągowej i energetycznej. Nasza filozofia działania opiera się na doborze optymalnego rozwiązania w oparciu o analizę rzeczywistych potrzeb klientów. W tym pomagają nam trzy kluczowe filary działania:
  • umiejętność słuchania potrzeb klientów,
  • nasza specjalistyczna wiedza,
  • dostęp do najnowszych technologii.
Dzięki temu jesteśmy nie tylko dostawcą urządzeń, ale przede wszystkim zaufanym i sprawdzonym partnerem spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości.

W celu jeszcze lepszej obsługi naszych klientów wdrożyliśmy narzędzie CRM firmy ITCube wspmagające procesy obsługi klienta.
  • Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów
  • Budujemy długoterminowe relacje oparte na wiedzy i zaufaniu
  • Dbamy o najwyższą jakość naszych usług
  • Stale się rozwijamy
  • Poszukujmy nowych rozwiązań

Referencje